Francja, Francja

Hotel Résidence Les Cimes Du Val D'allos [promocja]

Atuty hotelu

Oferta jest dostępna! kod oferty: FRSNOW - FRHEALLO0CI50000M
Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Kategoria:

***

Miasto:

Val d'Allos (Pra Loup)

Kraj:

Francja

Położenie:

Komfortowy obiekt Résidence Les Cimes du Val d'Allos znajduje się w Val d'Allos-La Foux bezpośrednio na początku stoków i ok. 50 m od wyciągu. Placówki handlowe i tor saneczkowy są również w bezpośrednim sąsiedztwie, a do centrum miejscowości jest ok. 700 m.

Wyposażenie:

Do wyposażenia obiektu należy recepcja, winda, przechowalnia bagażu (na zapytanie i ograniczona dostępność), pokój wypoczynkowy z Wi-Fi (za opłatą), przechowalnia sprzętu narciarskiego i strefa wellness z krytym basenem, sauną i hammam. Ogólnodostępne miejsca parkingowe są do Państwa dyspozycji, a zadaszone miejsca należy zamówić z wyprzedzeniem i są za opłatą.

Wyżywienie:

Oferta bez wyżywienia. Na miejscu można bezpłatnie wypożyczyć urządzenie do raclette, fondue i mini francuskich naleśników.

Świadczenia w cenie:

Noclegi w wybranym terminieKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Zestaw do sprzątaniaWypożyczenie suszarki, urządzenia do raclette, fondue i mini-naleśników (ograniczona dostępność)Wypożyczalnia gier towarzyskich (ograniczona dostępność)Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (publiczny)10% zniżki na kursy grupowe w partnerskiej szkółce narciarskiej

Opcjonalnie płatne na miejscu:

Bielizna pościelowa: 8,- € /łóżko pojedyncze lub 9,- € /łóżko podwójneRęczniki: 7,- € /os.Bielizna pościelowa i ręczniki: 14,- € /os.Sprzątanie końcowe (oprócz kuchni): 55,- € /apart.Wi-Fi: 5,- € /tydz.Garaż (konieczność wcześniejszego zgłoszenia/ograniczona dostępność): 40,- € /tydz.

Płatne na miejscu:

Opłata klimatyczna: ok. 1,- € za osob./nocKaucja: 400,- €/apart.

Zwierzęta domowe:

Można przywieźć zwierzęta domowe (35,- € /tydz., bez karmy)

Zniżki:

Apartament 6-osob. (34 - 45 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki: 2 do 4 lat 30% od 75 lat 30%

Ważne wskazówki:

Zwierzęta domowe w obiekcie należy prowadzić na smyczy.

Pokój:

Apartament 6-osob. (34 - 45 m?), SC:

pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną rozkładaną kanapą i TVkuchnia z lodówką, kuchenką mikrofalową, piekarnikiem, zmywarką do naczyń, kuchenką, ekspresem do kawy i tosterempokój sypialny z łóżkiem podwójnymnisza sypialna z łóżkiem piętrowymłazienka z wanną lub prysznicemoddzielne WCbalkon lub tarasWi-Fi (za opłatą)

Dojazd:

Ogólne informacje dotyczące dojazdu do Val d'Allos: przełęcz Le Col d'Allos jest zamknięte od listopada do połowy maja. W związku z tym dojazd do Val d'Allos od strony Barcelonette jest niemożliwy! Proszę wpisać w system nawigacyjny "Digne Les Bains", aby dojechać do miejscowości od strony południowej. W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt z lokalnym biurem turystycznym: 0033 492 830 281.Kolej: Digne les Bains (ok. 85 km)Przelot: Nicea (ok. 130 km), Marsylia (ok. 205 km), Grenoble (ok. 250 km), Chambery (ok. 265 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.:

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.):

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.). Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Val d'Allos/Pra Loup:

Maks. wysokość: 2576 mMin. wysokość: 1500 mWys. miejscowość: 1800 mWyciągi łącznie: 46Orczyki: 27Krzesełka: 15Gondole: 4Trasy łącznie: 230 kmTrasy zielone/niebieskie: 81 kmTrasy czerwone: 113 kmTrasy czarne: 36 km

Szybki kontakt

image decription
Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Zamówienie wstępne

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelone.pl.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi maksymalnie 15zł/os.

Wyrażam zgodę na kontakt drogą telefoniczną i elektroniczną w celu realizacji zamówienia (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne)

Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Zamówienie wstępne”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość
Jesteśmy marką należącą do spółki
Travelplanet.pl S.A.
Członek Polskiej Izby Turystyki
od 2001 roku
Od 2001 roku podróżowało z nami
ponad 1 000 000 klientów