Francja, Francja

Hotel Résidence Les Cimes Du Val D'allos [promocja]

Atuty hotelu

Oferta jest dostępna!
Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Kategoria:

***

Miasto:

Val d'Allos (Pra Loup)

Kraj:

Francja

Położenie:

Komfortowy obiekt Résidence Les Cimes du Val d'Allos znajduje się w Val d'Allos-La Foux bezpośrednio na początku stoków i ok. 50 m od wyciągu. Placówki handlowe i tor saneczkowy są również w bezpośrednim sąsiedztwie, a do centrum miejscowości jest ok. 700 m.

Wyposażenie:

Do wyposażenia obiektu należy recepcja, winda, przechowalnia bagażu (na zapytanie i ograniczona dostępność), pokój wypoczynkowy z Wi-Fi (za opłatą), przechowalnia sprzętu narciarskiego i strefa wellness z krytym basenem, sauną i hammam. Ogólnodostępne miejsca parkingowe są do Państwa dyspozycji, a zadaszone miejsca należy zamówić z wyprzedzeniem i są za opłatą.

Wyżywienie:

Oferta bez wyżywienia. Na miejscu można bezpłatnie wypożyczyć urządzenie do raclette, fondue i mini francuskich naleśników.

Świadczenia w cenie:

Noclegi w wybranym terminieKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Zestaw do sprzątaniaWypożyczenie suszarki, urządzenia do raclette, fondue i mini-naleśników (ograniczona dostępność)Wypożyczalnia gier towarzyskich (ograniczona dostępność)Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (publiczny)10% zniżki na kursy grupowe w partnerskiej szkółce narciarskiej

Opcjonalnie płatne na miejscu:

Bielizna pościelowa: 8,- € /łóżko pojedyncze lub 9,- € /łóżko podwójneRęczniki: 7,- € /os.Bielizna pościelowa i ręczniki: 14,- € /os.Sprzątanie końcowe (oprócz kuchni): 55,- € /apart.Wi-Fi: 5,- € /tydz.Garaż (konieczność wcześniejszego zgłoszenia/ograniczona dostępność): 40,- € /tydz.

Płatne na miejscu:

Opłata klimatyczna: ok. 1,- € za osob./nocKaucja: 400,- €/apart.

Zwierzęta domowe:

Można przywieźć zwierzęta domowe (35,- € /tydz., bez karmy)

Zniżki:

Apartament 6-osob. (34 - 45 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki: 2 do 4 lat 30% od 75 lat 30%

Ważne wskazówki:

Zwierzęta domowe w obiekcie należy prowadzić na smyczy.

Pokój:

Apartament 6-osob. (34 - 45 m?), SC:

pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną rozkładaną kanapą i TVkuchnia z lodówką, kuchenką mikrofalową, piekarnikiem, zmywarką do naczyń, kuchenką, ekspresem do kawy i tosterempokój sypialny z łóżkiem podwójnymnisza sypialna z łóżkiem piętrowymłazienka z wanną lub prysznicemoddzielne WCbalkon lub tarasWi-Fi (za opłatą)

Dojazd:

Ogólne informacje dotyczące dojazdu do Val d'Allos: przełęcz Le Col d'Allos jest zamknięte od listopada do połowy maja. W związku z tym dojazd do Val d'Allos od strony Barcelonette jest niemożliwy! Proszę wpisać w system nawigacyjny "Digne Les Bains", aby dojechać do miejscowości od strony południowej. W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt z lokalnym biurem turystycznym: 0033 492 830 281.Kolej: Digne les Bains (ok. 85 km)Przelot: Nicea (ok. 130 km), Marsylia (ok. 205 km), Grenoble (ok. 250 km), Chambery (ok. 265 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.:

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.):

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski (wyłączając karty, bilety dla gości niem. Gästekarten itd.) będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.). Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Val d'Allos/Pra Loup:

Maks. wysokość: 2576 mMin. wysokość: 1500 mWys. miejscowość: 1800 mWyciągi łącznie: 57Orczyki: 34Krzesełka: 17Gondole: 6Trasy łącznie: 230 kmTrasy zielone/niebieskie: 81 kmTrasy czerwone: 114 kmTrasy czarne: 35 km

Szybki kontakt

image decription
Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Zamówienie wstępne

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelone.pl.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi maksymalnie 15zł/os.

Wyrażam zgodę na kontakt drogą telefoniczną i elektroniczną w celu realizacji zamówienia (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne)

Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Zamówienie wstępne”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość
Jesteśmy marką należącą do spółki
Travelplanet.pl S.A.
Członek Polskiej Izby Turystyki
od 2001 roku
Od 2001 roku podróżowało z nami
ponad 1 000 000 klientów